schoolteam
M1059 G (1957)_00008
M1059 G (1957)_00028
M1059 G (1957)_00018
M1059 G (1957)_00025
M1059 G (1957)_00049
M1059 G (1957)_00046
M1059 G (1957)_00052
M1059 G (1957)_00037
M1059 G (1957)_00032
M1059 G (1957)_00021
M1059 G (1957)_00029
M1059 G (1957)_00014
M1059 G (1957)_00057
M1059 G (1957)_00044
M1059 G (1957)_00011
M1059 G (1957)_00023
16-DSC_2073
Khalid
03-DSC_0069

Directeur:

Inge Scholliers

Telefoon: 0473 51 37 36

e-mail: directie@smsmeise.be


Secretariaat:

Ann Gillesjans, Claudia De Vinck, Linda Goossens, Luna Verhamme

Telefoon: 02 269 49 15

e-mail: secretariaat@sinte-maartenschool.be


Zorgcoördinator kleuterschool en 1LJ:

Caroline Van Opstal

Telefoon: 0475 94 87 22

e-mail: jokertroef@gmail.com


Zorgcoördinator 2LJ tot en met 6LJ

Katrien Polspoel

Telefoon: 0470 94 07 15

e-mail: jokertroef@gmail.com


ICT-coördinator:

Davy Peleman

e-mail: davyopschool@gmail.com


Preventieadviseur en medewerker PA:

Dorien Cobbaut

e-mail: preventie@ignatiusscholeninbeweging.be


Kleuterschool:


jongste kleuters:

JK1

Julie Guillemyn

e-mail: julie.guillemyn@sinte-maartenschool.be

JK2

Silke Van Ginderachter

e-mail: silke.vanginderachter@sinte-maartenschool.be


JK3

Sanne De Laet

e-mail: sanne.delaet@sinte-maartenschool.be


JK4

Sophie Emmerechts

e-mail: sophie.emmerechts@sinte-maartenschool.be



tweede kleuterklas:

2KA

An Govarts

e-mail: an.govarts@sinte-maartenschool.be


2KB

Ann Hoogewijs en An Meulemans

e-mail: ann.hoogewijs@sinte-maartenschool.be

e-mail: an.meulemans@sinte-maartenschool.be


2KC

Lies Van Haecke

e-mail: lies.vanhaecke@sinte-maartenschool.be


derde kleuterklas:

3KA

Dacha De Clercq

Liesbeth Callaert

e-mail: dacha.declercq@sinte-maartenschool.be

e-mail: liesbeth.callaert@sinte-maartenschool.be


3KB

Stephanie Polspoel

e-mail: stephanie.polspoel@sinte-maartenschool.be


3KC

Margaux Moons

e-mail: margaux.moons@sinte-maartenschool.be


beweging:

Alexander De Jaeger

e-mail: alexander.dejaeger@sinte-maartenschool.be


motorische en muzische ondersteuning:

Mien Van Zeghbroeck

e-mail: mien.vanzeghbroeck@sinte-maartenschool.be


zorgondersteuning:

Katrien Buys, Liesbethh Mannaert, Liesbeth Callaert


kinderverzorging:

Marleen De Mars


Lagere school:


eerste leerjaar:

Ann Timperman (1A)

e-mail: ann.timperman@sinte-maartenschool.be

Iris Van der Roost (1B)

e-mail: iris.vanderroost@sinte-maartenschool.be

Elke Van Muylder (1C)

An Michiels

e-mail: elke.vanmuylder@sinte-maartenschool.be

e-mail: an.michiels@sinte-maartenschool.be


tweede leerjaar:

Dorien Mampaey (2A)

e-mail: dorien.mampaey@sinte-maartenschool.be

Tine Maes (2B)

e-mail: tine.maes@sinte-maartenschool.be

Tess De Bruyn en Lieve Van Neyghem (2C)

e-mail: tess.debruyn@sinte-maartenschool.be

e-mail: lieve.vanneyghem@sinte-maartenschool.be


derde leerjaar:

Tessa Roelands (3A)

e-mail: tessa.roelands@sinte-maartenschool.be

Martine Van Stichel en Ingrid De Smedt (3B)

e-mail: martine.vanstichel@sinte-maartenschool.be

e-mail: ingrid.desmedt@sinte-maartenschool.be

Mia Van den Bergh en Sandra Boulangier (3C)

e-mail: mia.vandenbergh@sinte-maartenschool.be

e-mail: sandra.boulangier@sinte-maartenschool.be


vierde leerjaar:

Laura Haelwaeters (4A)

e-mail: laura.haelwaeters@sinte-maartenschool.be

Maite Gutierrez Arias (4B)

e-mail: maite.gutierrezarias@sinte-maartenschool.be

Jonas Willems (4C)

e-mail: jonas.willems@sinte-maartenschool.be


vijfde leerjaar:

Joke De Lathouwers (5A)

e-mail: joke.delathouwers@sinte-maartenschool.be

Bram Baus (5B)

e-mail: bram.baus@sinte-maartenschool.be

Evi Van Walleghem (5C)

e-mail: evi.vanwalleghem@sinte-maartenschool.be


zesde leerjaar:

Annelies Dertaelen (6A)

e-mail: annelies.dertaelen@sinte-maartenschool.be

Sonia Electeur (6B)

e-mail: sonia.electeur@sinte-maartenschool.be

Jill Bastaits (6C)

Sigrid Gorsen

e-mail: jill.bastaits@sinte-maartenschool.be

e-mail: sigrid.gorsen@sinte-maartenschool.be


bewegingsopvoeding lagere school:

Stijn Roelens en Brent Roelants

e-mail: stijn.roelands@sinte-maartenschool.be

e-mail: brent.roelants@sinte-maartenschool.be


zorg:

Sigrid Gorsen, An Michiels, Sandra Boulangier



Scholengemeenschap Ignatius Rand

Coördinerend directeur: Pol Swannet

e-mail codi: pol.swannet@ignatiusscholeninbeweging.be


Schoolbestuur vzw Ignatius Scholen in Beweging

Voorzitter: Joris Tiebout

Adres: Ursulinenstraat 4 - 1000 Brussel

e-mail: joris@tiebout.be


Campusraad Meise

voorzitter: Chris Dirkx

e-mail:

c.dirkx50@gmail.com