schoolteam
M1123 G (1957)_00055 30x45
M1123 G (1957)_00006
M1123 G (1957)_00003
M1123 G (1957)_00036
M1123 G (1957)_00013
M1123 G (1957)_00017
M1123 G (1957)_00020
M1123 G (1957)_00022
M1123 G (1957)_00028
M1123 G (1957)_00030
M1123 G (1957)_00044
M1123 G (1957)_00033
M1123 G (1957)_00040
16-DSC_2073
Khalid
M1123 G (1957)_00049
M1123 G (1957)_00046

Directeur:

Inge Scholliers

Telefoon: 0473 51 37 36

e-mail: directie@smsmeise.be


Secretariaat:

Ann Gillesjans, Claudia De Vinck, Linda Goossens

Telefoon: 02 269 49 15

e-mail: secretariaat@sinte-maartenschool.be


Leergroepverantwoordelijken kleuterschool:

Caroline Van Opstal en Katrien Buys

Telefoon: 0475 94 87 22

e-mail: jokertroef@gmail.com


Leergroepverantwoordelijken lagere school:

Laura Haelwaeters en Katrien Polspoel

Telefoon: 0470 94 07 15

e-mail: jokertroef@gmail.com


ICT-coördinator:

Davy Peleman

e-mail: davyopschool@gmail.com


Preventieadviseur:

Dorien Cobbaut

e-mail: preventie@ignatiusscholeninbeweging.be


Kleuterschool


jongste kleuters:


Eenden

Julie Guillemyn

e-mail: julie.guillemyn@sinte-maartenschool.be

Lieveheersbeestjes

Silke Van Ginderachter en Liesbeth Mannaert

e-mail: silke.vanginderachter@sinte-maartenschool.be
e-mail: liesbeth.mannaert@sinte-maartenschool.be


Vissen

Sanne De Laet en Liesbeth Mannaert

e-mail: sanne.delaet@sinte-maartenschool.be

e-mail: liesbeth.mannaert@sinte-maartenschool.be


Bijen

Sophie Emmerechts

e-mail: sophie.emmerechts@sinte-maartenschool.be


Kikkers

Silke Verbeken

e-mail: silke.verbeken@sinte-maartenschool.be



oudste kleuters:


Libellen

An Govarts

e-mail: an.govarts@sinte-maartenschool.be


Hazen

Ann Hoogewijs en An Meulemans

e-mail: ann.hoogewijs@sinte-maartenschool.be

e-mail: an.meulemans@sinte-maartenschool.be


Vlinders

Lies Van Haecke

e-mail: lies.vanhaecke@sinte-maartenschool.be


Struisvogels

Dacha De Clercq

Nathalie Van Opstal

e-mail: dacha.declercq@sinte-maartenschool.be

e-mail: nathalie.vanopstal@sinte-maartenschool.be


Uilen

Stephanie Polspoel

e-mail: stephanie.polspoel@sinte-maartenschool.be



beweging:

Alexander De Jaeger

e-mail: alexander.dejaeger@sinte-maartenschool.be


motorische en muzische ondersteuning:

Mien Van Zeghbroeck

e-mail: mien.vanzeghbroeck@sinte-maartenschool.be


flex-leraren:

Liesbethh Mannaert, An Meulemans


kinderverzorging:

Marleen De Mars en Femke Van Wemmel



Lagere school


eerste leerjaar:

An Michiels (1A)

e-mail: an.michiels@sinte-maartenschool.be

Tine Maes (1B)

e-mail: tine.maes@sinte-maartenschool.be

Evi Van Walleghem (1C)

e-mail: evi.vanwalleghem@sinte-maartenschool.be


tweede leerjaar:

Iris Van der Roost (2A)

e-mail: iris.vanderroost@sinte-maartenschool.be

Ann Timperman (2B)

e-mail: ann.timperman@sinte-maartenschool.be

Tess De Bruyn en Lieve Van Neyghem (2C)

e-mail: tess.debruyn@sinte-maartenschool.be

e-mail: lieve.vanneyghem@sinte-maartenschool.be


derde leerjaar:

Tessa Roelands (3A)

e-mail: tessa.roelands@sinte-maartenschool.be

Martine Van Stichel en Ingrid De Smedt (3B)

e-mail: martine.vanstichel@sinte-maartenschool.be

e-mail: ingrid.desmedt@sinte-maartenschool.be

Sandra Boulangier (3C)

e-mail: sandra.boulangier@sinte-maartenschool.be


vierde leerjaar:

Dorien Mampaey (4A)

e-mail: dorien.mampaey@sinte-maartenschool.be

Sigrid Gorsen (4B)

e-mail: sigrid.gorsen@sinte-maartenschool.be

Jonas Willems (4C)

e-mail: jonas.willems@sinte-maartenschool.be


vijfde leerjaar:

Joke De Lathouwers (5A)

e-mail: joke.delathouwers@sinte-maartenschool.be

Bram Baus (5B)

e-mail: bram.baus@sinte-maartenschool.be

Maite Gutierrez Arias (5C)

e-mail: maite.gutierrezarias@sinte-maartenschool.be


zesde leerjaar:

Annelies Dertaelen (6A)

e-mail: annelies.dertaelen@sinte-maartenschool.be

Sonia Electeur (6B)

e-mail: sonia.electeur@sinte-maartenschool.be

Jill Bastaits (6C)

e-mail: jill.bastaits@sinte-maartenschool.be


bewegingsopvoeding lagere school:

Brent Roelants en Tessa Hinneman

e-mail: brent.roelants@sinte-maartenschool.be

e-mail: tessa.hinneman@sinte-maartenschool.be


zorg:

Elke Van Muylder en Mia Van den Bergh



Scholengemeenschap Ignatius Rand

Coördinerend directeur: Koen Gevers

e-mail codi: koen.gevers@ignatiusscholeninbeweging.be


Schoolbestuur vzw Ignatius Scholen in Beweging

Voorzitter: Joris Tiebout

Adres: Ursulinenstraat 4 - 1000 Brussel

e-mail: joris@tiebout.be


Campusraad Meise

voorzitter: Chris Dirkx

e-mail:

c.dirkx50@gmail.com