schoolteam
Khalid
01-DSC_2047
05-DSC_2063
06-DSC_2060
09-DSC_2055
04-DSC_2065
07-DSC_2058
11-DSC_2051
17-DSC_2075
10-DSC_2052
12-DSC_2050
16-DSC_2073
03-DSC_2048
02-DSC_2044
08-DSC_2057
14-DSC_2070
15-DSC_2072
13-DSC_2066

Directeur:

Inge Scholliers

Telefoon: 0473 51 37 36

e-mail: directie@smsmeise.be


Secretariaat:

Martine Clement, Ann Gillesjans, Linda Goossens

Telefoon: 02 269 49 15

e-mail: secretariaat@sinte-maartenschool.be


Zorgcoördinator kleuterschool en 1LJ:

Caroline Van Opstal

Telefoon: 0475 94 87 22

e-mail: jokertroef@gmail.com


Zorgcoördinator 2LJ tot en met 6LJ

Katrien Polspoel

Telefoon: 0470 94 07 15

e-mail: jokertroef@gmail.com


ICT-coördinator:

Davy Peleman

e-mail: davyopschool@gmail.com


Preventieadviseur:

Sonja Ambroos

e-mail: sonja.ambroos@sinte-maartenschool.com


Kleuterschool:


jongste kleuters:

JK1

Liesbeth Mannaert en Silke Verbeken

e-mail: liesbeth.mannaert@sinte-maartenschool.be
e-mail: silke.verbeken@sinte-maartenschool.be

JK2

Silke Van Ginderachter

e-mail: silke.vanginderachter@sinte-maartenschool.be

JK3

Julie Guillemyn

e-mail: julie.guillemyn@sinte-maartenschool.be

JK4

Sanne De Laet

e-mail: sanne.delaet@sinte-maartenschool.be

JK5

Sophie Emmerechts

e-mail: sophie.emmerechts@sinte-maartenschool.be


tweede kleuterklas:

2KA

Julie Teirlinck

e-mail: julie.teirlinck@sinte-maartenschool.be

2KB

Ann Hoogewijs en Silke Verbeken

e-mail: ann.hoogewijs@sinte-maartenschool.be

e-mail: silke.verbeken@sinte-maartenschool.be

2KC

Lies Van Haecke en Silke Verbeken

e-mail: lies.vanhaecke@sinte-maartenschool.be

e-mail: silke.verbeken@sinte-maartenschool.be


derde kleuterklas:

3KA

Dacha De Clercq

e-mail: dacha.declercq@sinte-maartenschool.be

3KB

Stephanie Polspoel

e-mail: stephanie.polspoel@sinte-maartenschool.be



beweging:

An Meulemans

e-mail: an.meulemans@sinte-maartenschool.be


motorische en muzische ondersteuning:

Mien Van Zeghbroeck

e-mail: mien.vanzeghbroeck@sinte-maartenschool.be


zorgondersteuning:

Katrien Buys, Tinke Van Hove, Silke Verbeken


kinderverzorging:

Marleen De Mars


Lagere school:


eerste leerjaar:

Jill Bastaits (1A)

e-mail: jill.bastaits@sinte-maartenschool.be

Tine Maes (1B)

e-mail: tine.maes@sinte-maartenschool.be

Elke Van Muylder (1C)

e-mail: elke.vanmuylder@sinte-maartenschool.be


tweede leerjaar:

Iris Van der Roost (2A)

e-mail: iris.vanderroost@sinte-maartenschool.be

Ann Timperman (2B)

e-mail: ann.timperman@sinte-maartenschool.be

Tess De Bruyn en Lieve Van Neyghem

e-mail: tess.debruyn@sinte-maartenschool.be

e-mail: lieve.vanneyghem@sinte-maartenschool.be


derde leerjaar:

Ria Colpaert en Sarah Berghman (3A)

e-mail: ria.colpaert@sinte-maartenschool.be

e-mail: sarah.berghman@sinte-maartenschool.be

Martine Van Stichel en Ingrid De Smedt (3B)

e-mail: martine.vanstichel@sinte-maartenschool.be

e-mail: ingrid.desmedt@sinte-maartenschool.be

Mia Van den Bergh en Sarah Berghman (3C)

e-mail: mia.vandenbergh@sinte-maartenschool.be

e-mail: sarah.berghman@sinte-maartenschool.be


vierde leerjaar:

Laura Haelwaeters (4A)

e-mail: laura.haelwaeters@sinte-maartenschool.be

Laura Willems (4B)

e-mail: laura.willems@sinte-maartenschool.be

Evi Van Walleghem (4C)

e-mail: evi.vanwalleghem@sinte-maartenschool.be


vijfde leerjaar:

Joke De Lathouwers (5A)

e-mail: joke.delathouwers@sinte-maartenschool.be

Annelies Dertaelen (5B)

e-mail: annelies.dertaelen@sinte-maartenschool.be

Maite Gutierrez Arias (5C)

e-mail: maite.gutierrezarias@sinte-maartenschool.be


zesde leerjaar:

Kim Nica (6A)

e-mail: kim.nica@sinte-maartenschool.be

Sonia Electeur (6B)

e-mail: sonia.electeur@sinte-maartenschool.be

Tessa Roelands (6C)

e-mail: tessa.roelands@sinte-maartenschool.be


bewegingsopvoeding lagere school:

Stijn Roelens en Freya De Troch

e-mail: stijn.roelands@sinte-maartenschool.be

e-mail: freya.detroch@sinte-maartenschool.be


zorg:

Sigrid Gorsen, Jonas Willems, An Michiels, Sandra Boulangier



Scholengemeenschap Ignatius Rand

Coördinerend directeur: Pol Swannet

e-mail codi: pol.swannet@ignatiusscholeninbeweging.be


Schoolbestuur vzw Ignatius Scholen in Beweging

Voorzitter: Joris Tiebout

Adres: Ursulinenstraat 4 - 1000 Brussel

e-mail: joris@tiebout.be


Campusraad Meise

voorzitter: Chris Dirkx

e-mail:

c.dirkx50@gmail.com